+48 505 388 800
+48 505 388 800
NIP 712 329 02 00
Mełgiewska 74, 20-234 Lublin

Laboratorium pomiarowe w Lublinie – Best Metal Perfekt

   Best Metal Perfekt świadczy specjalistyczne usługi laboratoryjne w zakresie pomiaru długości i kąta wyrobów, produktów i prototypów, jak również badanie wytrzymałości mechanicznej wyrobów, produktów i struktury materiałów.

   Codziennym wyzwaniem firmy jest zaangażowanie najwyższej jakości procesu pomiarowego przy utrzymaniu jego wydajności. Profesjonalizm usług zapewnia kadra, certyfikowani metrolodzy z wieloletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy światowej klasy.

   BM Perfekt to laboratorium zlokalizowane na terenie Lublina. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów chcących skorzystać z usług metrologicznych. Doskonale wyposażona izba pomiarowa pozwala na świadczenie szerokiego zakresu usług z zachowaniem najwyższej jakości. Każda usługa pomiaru wiąże się ze sporządzeniem przez naszych specjalistów protokołu zawierającego wyniki badań. Wszelkie powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą dokładnością i zaangażowaniem. Również usługi produkcyjne świadczymy z zachowaniem najwyższych standardów, proponując klientom kompleksową obsługę (projektowanie, konstruowanie, produkcja, pakowanie, dostawa) zamówień z zakresu obróbki metali.

 

Zobacz więcej

Usługi metrologiczne

Usługi pomiarowe

W naszym wyposażeniu znajdują się profesjonalne narzędzia pomiarowe, dzięki którym realizujemy zlecenia dotyczące pomiarów różnorodnych parametrów.

 

Zobacz więcej

Wyposażenie laboratorium

Wyposażenie laboratorium

Nowoczesne wyposażenie izby pomiarowej zapewnia dużą dokładność i stabilność wszystkich wykonywanych procedur.

 

Zobacz więcej

Odkuwki

Odkuwki

Oferujemy szeroki wybór elementów metalowych, w tym odkuwki matrycowe lub kute swobodnie, które wykonujemy z materiału własnego lub powierzonego.

 

Zobacz więcej

Odlewy

Odlewy

Projektujemy, wykonujemy i dostarczamy różnorodne odlewy ze stali (do 45 ton) i żeliwa (do 30 ton) według indywidualnej dokumentacji technicznej.

 

Zobacz więcej

Obróbka mechaniczna

Obróbka mechaniczna

Wykonujemy usługi z zakresu obróbki mechanicznej metali z wykorzystaniem zarówno maszyn tradycyjnych jak i CNC, co pozwala nam dostarczać wysokiej jakości elementów metalowych dla przemysłu.

 

Zobacz więcej

Usługi konstrukcyjne

Usługi konstrukcyjne

Proponujemy również usługi konstrukcyjne i projektowe w zakresie tworzenia matryc odlewowych oraz kuzienniczych czy stempli, które są wykonywane przy wykorzystaniu oprogramowania CAD 3D.

 

Zobacz więcej

Polityka jakości

Nasza firma nieustannie wdraża rozwiązania usprawniające pracę i poprawiające jej jakość.

Sprawdź, jakie procedury stosujemy.

 

Zobacz więcej

Osoby do kontaktu

Dział obsługi klienta

biuro@bmperfekt.pl
+48 505 388 800

Zbigniew Czarnecki

Prezes Zarządu
zbigniew.czarnecki@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 502 132 460

Iurii Blishch

Główny księgowy
jerzy.bliszcz@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 535 223 716

Andrii Aikhert

Technolog Izby Pomiarowej
a.aikhert@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 505 388 800

Unia logo

II DotacjaII Dotacja

Zasady współpracy

  • Od momentu złożenia zapytania klientowi jest nadawany numer z CRM.
  • Abyśmy byli w stanie zapewnić najwyższy poziom usług, serdecznie prosimy, by wysyłane przez Państwa wyroby do mierzenia były w formie gotowej do pomiaru, tzn. powinny być: czyste, gratowane, bez wgnieceń, niepokryte smarem. Prosimy pamiętać o wszystkich wyżej wymienionych czynnikach, żeby po dostarczeniu wyrobu nie istniała konieczność jego czyszczenia lub mycia, bo to wiązałoby się ze wzrostem dla Państwa  kosztów.
  • Wyżej wymienione czynniki negatywnie wpływają na wyniki pomiaru.