+48 505 388 800
+48 505 388 800
NIP 712 329 02 00
Mełgiewska 74, 20-234 Lublin

   Best Metal Perfekt świadczy specjalistyczne usługi laboratoryjne w zakresie pomiaru długości i kąta wyrobów, produktów i prototypów, jak również badanie wytrzymałości mechanicznej wyrobów, produktów i struktury materiałów.

  Codziennym wyzwaniem firmy jest zaangażowanie najwyższej jakości procesu pomiarowego, przy utrzymaniu jego wydajności. Profesjonalizm usług zapewnia kadra, certyfikowani metrolodzy z wieloletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy światowej klasy.

 Konkurencyjność firmy jest możliwa m.in. dzięki kontaktom ze stroną ukraińską, lecz samo laboratorium pomiarowe rozwija się przede wszystkim dzięki metrologom, którzy wiedzą jak bardzo niedokładnie można coś zmierzyć. Podchodzą do każdego pomiaru ze świadomością wielu czynników, które mogą zburzyć każdy pomiar i wynik dokonywany na mierzonym elemencie. Potrafią także właściwie przedstawić i zinterpretować samo wskazanie przyrządu pomiarowego. Uzyskując wskazanie przyrządu pomiarowego, wiedzą, że jest ono przecież uzależnione od przyjętej metody pomiarowej, postępowania pomiarowego, zastosowanego sprzętu pomiarowego, warunków, w których został przeprowadzony pomiar i samego wykonawcy tegoż pomiaru. Oczywistym elementem sukcesu jest również światowa klasa posiadanego sprzętu pomiarowego nabytego od firmy Mitutoyo i wyposażenie naszego Laboratorium Pomiarowego w Lublinie, dzięki którym dokonujemy pomiarów dla Państwa.

 

   Best Metal Perfekt kooperuje z firmami oferującymi odkuwki kute matrycowo o wadze wyrobu od 0,5 kg od 55 kg, oraz wymiarach maksymalnych do 500 mm lub kute swobodnie do 5 ton, odlewy ze stali do 45 ton, odlewy z żeliwa, w tym sferoidalnego do 30 ton.

   Wierzymy, że nasi Klienci dzięki współpracy z nami będą mogli ulepszyć jakość realizowanej przez siebie produkcji w ramach ciągłego podnoszenia jej poziomu. Mamy również nadzieję, że w ten sposób każdego dnia przyczyniamy się do poprawy jakości życia nas wszystkich wokół.

     Motto naszej firmy:
„Pracujemy w dobrym towarzystwie, a to oznacza: dobre otoczenie, dobrzy ludzie, dobra technika".

Osoby do kontaktu

Dział obsługi klienta

biuro@bmperfekt.pl
+48 505 388 800

Zbigniew Czarnecki

Prezes Zarządu
zbigniew.czarnecki@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 502 132 460

Iurii Blishch

Główny księgowy
jerzy.bliszcz@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 535 223 716

Andrii Aikhert

Technolog Izby Pomiarowej
a.aikhert@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 505 388 800