+48 505 388 800
+48 505 388 800
NIP 712 329 02 00
Mełgiewska 74, 20-234 Lublin

   Best Metal Perfekt świadczy specjalistyczne usługi laboratoryjne w zakresie pomiaru długości i kąta wyrobów, produktów i prototypów, jak również badanie wytrzymałości mechanicznej wyrobów, produktów i struktury materiałów.

  Codziennym wyzwaniem firmy jest zaangażowanie najwyższej jakości procesu pomiarowego, przy utrzymaniu jego wydajności. Profesjonalizm usług zapewnia kadra, certyfikowani metrolodzy z wieloletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy światowej klasy.

   Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy dzięki kontaktom po stronie Ukraińskiej w przemyśle ciężkim, finansistom potrafiących pozyskać środki unijne i stworzyć właściwe warunki do połączenia potencjału Polsko - Ukraińskiego, lecz samo laboratorium pomiarowe rozwija się przede wszystkim dzięki metrologom którzy wiedzą jak bardzo niedokładnie można coś zmierzyć. Podchodzą do każdego pomiaru ze świadomością wielu czynników które mogą zburzyć każdy pomiar i wynik dokonywany na mierzonym elemencie, oraz potrafią właściwie przedstawić i zinterpretować samo wskazanie przyrządu pomiarowego. Uzyskując wskazanie przyrządu pomiarowego wiedzą, że jest ono przecież uzależnione od przyjętej metody pomiarowej, postępowania pomiarowego, zastosowanego sprzętu pomiarowego, warunków w jakich został przeprowadzony pomiar i samego wykonawcy tegoż pomiaru. Oczywistym elementem sukcesu jest również klasa posiadanego sprzętu pomiarowego i wyposażenie naszego Laboratorium Pomiarowego w Lublinie, na którym to wyposażeniu dokonujemy pomiaru dla Państwa a nabytym od firmy Mitutoyo.

   Best Metal Perfekt kooperuję z firmami oferującymi odkuwki kute matrycowo o wadze wyrobu od 0,5 kg od 55 kg, oraz wymiarach maksymalnych do 500 mm lub kute swobodnie do 5 ton, odlewy ze stali do 45 ton, odlewy z żeliwa, w tym sferoidalnego do 30 ton.

   Wierzymy, że nasi Klienci dzięki współpracy z nami będą mogli doskonalić jakość realizowanej przez siebie produkcji w ramach jej ciągłego doskonalenia i podnoszenia jej jakości. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się też każdego dnia do poprawy jakości życia nas wszystkich.

     Motto naszej firmy:
„Pracujemy w dobrym towarzystwie, co znaczy dobre otoczenie, dobrzy ludzie, dobra technika".

Osoby do kontaktu

Zbigniew Czarnecki

Prezes Zarządu
z.czarnecki@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 502 132 460

Jerzy Bliszcz

Wiceprezes Zarządu
j.bliszcz@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 535 223 716

Andrii Aikhert

Technolog Izby Pomiarowej
a.aikhert@bmperfekt.pl
Tel. kom. +48 505 388 800